Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dyblin

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal handlowy Dyblin

Dyblin,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł748,32 m² 4 677,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mapa Nieruchomości z ogromną przyjemnością oferuje Państwu na sprzedaż niebanalną Nieruchomość Inwestycyjną w malowniczej okolicy, dyblinie pod Dobrzyniem nad Wisłą. Powierzchnia gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Dyblin

Dyblin,kujawsko-pomorskie

210 000 zł3 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działek z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla budynkó mieszkalnych jednorodzinnych, co znacząco ułatwia rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy

Śródmieście,Włocławek(Dyblin + 15 km)

849 000 zł116 m² 7 318,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mapa Nieruchomości prezentuje lokal użytkowy na sprzedaż. Nieruchomość jednopoziomowa o powierzchni 116m2. Ulica Królewiecka, ścisłe Centrum, łącząca się z jedną z najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ludwinowo

Ludwinowo(Dyblin + 22 km)

1 350 000 zł132 m² 10 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkową posiadłość o powierzchni 132 m2, zlokalizowaną 400 m od osiedla Michelin, na działce o powierzchni 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Południe,Włocławek(Dyblin + 15 km)

309 000 zł51,90 m² 5 953,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Atrakcyjna lokalizacja - Jednostka E ! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,90 m 2. U sytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku - osiedle Południe. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Włocławek

Południe,Włocławek(Dyblin + 15 km)

999 000 zł330 m² 3 027,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:380 m²

Atrakcyjna lokalizacja - blisko lasu! Dom dwurodzinny z osobnymi wejściami, ogrzewany pompą ciepła -21 paneli fotowoltaicznych! Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł40,88 m² 5 381,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mko Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Centrum, ul. Kościuszki Biuro nieruchomości mko prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Dyblin + 15 km)

179 000 zł32 m² 5 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Bezczynszowa kawalerka w piętrowym budynku 4 lokalowym. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 32 m 2 , usytuowane na parterze budynku, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Dyblin

Dyblin,kujawsko-pomorskie

599 400 zł9 990 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż trzy atrakcyjne działki , położone w malowniczej miejscowości Dyblin, gmina Dobrzyń nad Wisłą, województwo Kujawsko-pomorskie. Nieruchomości gruntowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dyblin

Dyblin,kujawsko-pomorskie

99 000 zł850 m² 116,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zabytkowy (xixw) spichlerz, do remontu kapitalnego, 4 kondygnacje (w tym ceglana piwnica z gotyckimi sklepieniami) o łącznej pow. ok. 850m2, na zajazd, motel, pracownie, dom weselny, wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Zazamcze,Włocławek(Dyblin + 15 km)

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 48m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij